Çölyak Hastalığı Konferansı

Üsküdar Üniversitesi Radyoterapi programı önemli bir hastalığı ele alan program düzenledi. Buğday, arpa, çavdar, yulaf gibi tahılların içerisinde bulunan guluten isimli proteinin neden olduğu Çölyak hastalığına ilişkin farkındalık oluşturmak ve dikkat çekmek amacıyla bir konferans gerçekleştirdi. Konferansa önemli isimler konuşmacı olarak katıldı.

Çölyak Hastalığı Konferansı

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Radyoterapi programı öğrencileri tarafından düzenlenen “Çölyak Hastalığına Yönelik Farkındalık ve Dikkat Çekme” Konferansı Emirnebi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.  

Çölyak Hastalığı Konferansı

Moderatörlüğünü Meltem Şimşek’in yaptığı konferansa konuşmacı olarak diyetisyen Kevser Başkara, şef Meral Sevi ve Aktivist Hakan Pekzorlu katıldı.

Her biri çölyak hastalığıyla mücadele, farkındalık üzerine değerlendirmelerde bulundu.

Konferansta şef Meral Sevi, çölyak hastalarının beslenebileceği yiyeceklere ilişkin uygulamalar da yaptı. Etiketler: adaylarla meslek söyleşileri basında Üsküdar üniversitesi nevzat tarhan üsküdar üniversitesi üsküdar üniversitesi bölümleri üsküdar üniversitesi bursları üsküdar üniversitesi dersleri üsküdar üniversitesi fiyatları Üsküdar üniversitesi hakkında bilgi üsküdar üniversitesi öğrencileri üsküdar üniversitesi programları yeni açılan üniversiteler prof. dr. sevil atasoy üsküdar üniversitesi öğrencileri nevzat tarhan konferans üsküdar üniversitesi eğitimleri üsküdar üniversitesi bursları ergoterapi g 20 zirvesi


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

BİLGİ PARKI
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • İnsanı insan yapan nedir? İnsan ne için yaşar?
  17 Mayıs 2019, 09:11
 • Kekemelik duyguları etkiler mi?
  15 Mayıs 2019, 10:10
 • Sağlıklı bir oruç için ipuçları
  15 Mayıs 2019, 09:11
 • Öfke ve öfke kontrolü
  15 Mayıs 2019, 08:41
gepatite.com

www.cialis-viagra.com.ua

www.danabol-in.com/injection/vinstrol/stanazolol_malay_tiger