Kaynana Gelin Çatışması

Gelin-kaynana ilişkisi nasıl olmalı? Kaynana gelin çatışması önlenebilir mi? Kaynana gelin çatışması evliliklerde çok büyük problemlere neden olabilir. Öyle ki bazen gelin kaynana çatışması evlilikleri boşanmaya kadar götürebiliyor.

KAYNANA GELİN ÇATIŞMASI NASIL GEÇER

Gelin kayınvalide kavgaları her ailede yaşanmasa da kültürümüze yerleşmiş gerçeklerden biri. Öyle ki bu kavgalar zaman zaman evlilikleri bitirir hale getirebiliyor. Peki gelin ve kayınvalide arasındaki ilişki nasıl olmalı? Gelin hep alttan alıp, anlayışla mı yaklaşmalı?

Yapılan anketlere göre çoğunluk eşinin ailesi ile iyi olduğunu dile getirse de arası bozuk olanların sayısı da pek az görünmüyor.

KAYNANA GELİN ÇATIŞMALARI İÇİN NE YAPMALI

Eğer kaynananızla aranızda çözemediğiniz sorunlarınız varsa ve eşiniz sizin neler hissettiğinizi anlamazsa annesini sevmediğinizi, istemediğinizi ve sebepsizce sorun çıkarttığınızı düşünebilir. Onunla düşüncelerinizi ve yaşadıklarınızı paylaşın ama unutmayın konuştuğunuz kişi eşinizin annesi. Ona duygularınızı anlatırken annesini aşağılamak yerine olayları daha sakin ve açıklayıcı şekilde ele alın.

Eşinize, kendi anneniz hakkında neler düşündüğünü sorun. Eğer her ikinizde duygu ve düşüncelerinizi paylaşırsanız birbirinize karşı daha dürüst bir şekilde fikirlerinizi söylersiniz.

"kaynana gelin çatışması" Haberleri


BİLGİ PARKI
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • Dikkat! Çocuğunuzu bundan uzak tutun!
  05 Mart 2019, 11:35
 • Psikiyatrik hastalıklarda genetik aktarım gerçekleşir mi?
  05 Mart 2019, 10:29
 • ‘Yüksek İnsani Değerleri’ 4. kez ödüllendirildi!
  05 Mart 2019, 10:15
 • 4. Yüksek İnsani Değerler ödülleri sahipleriyle buluştu!
  05 Mart 2019, 10:07
https://bestseller.reviews

Узнайте про важный веб портал , он описывает в статьях про купить аккумулятор Rocket www.220km.com