Hakkımızda

Mükemmele ulaşmak için beyinden ilham aldık

Avrupa’nın 2. Beyin Hastanesi…

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi; ruh/beyin sağlığını ilgilendiren hastalıklara, çağdaş tıbbın en gelişmiş tedavi olanaklarıyla etkin tedavi hizmeti sunmak amacı ile kurulan Türkiye’nin ilk özel nöropsikiyatri hastanesidir. Türkiye’de AMATEM ruhsatına sahip ilk özel hastane unvanına sahip olan NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, bağımlılık tedavisi alanında birçok çalışmaya öncülük etmektedir.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi; Dünya’nın en büyük ve prestijli sağlık akreditörü olan JCI (Joint Commission International) akreditasyon belgesine sahiptir. Bu akreditasyon, dünya üzerinde Amerika dışında, bizim de dahil olduğumuz sadece üç hastanenin almaya hak kazandığı özel bir belgedir. Uluslararası alanda kazanılan bu başarı, sadece hastanemiz için değil, ülkemiz için de gurur kaynağıdır.

Bu vizyonla hastanemizde; dünyada kabul görmüş EKT, nöronavigasyonlu TMU/TMS, tDCS gibi nöromodülasyon tedavilerinde fonksiyonel cerrahi ile elektronik implant (pil) tedavisine kadar pek çok alanda tedavi imkânı veren bir altyapı oluşturuldu. NPİSTANBUL Beyin Hastanesi'nde robotik cerrahiden anevrizma cerrahisine, Parkinson ve Epilepsi ameliyatlarına kadar pek çok alanda hizmetin verilebileceği, biri 1A diğeri 2A olmak üzere 2 ameliyathane ve 16 yatak kapasiteli yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Yoğun bakım biriminde Seviye 3’e kadar tüm seviyelerdeki yoğun bakım hastalarına tam teşekküllü hizmet verilebilecektir. 

Danışanlarımıza ve hekimlerimize tıptaki en ileri teknolojilerden yararlanabilecekleri tam teşekküllü bir beyin hastanesi sunuyoruz.  Bağımsız akredite kuruluş tarafından onaylanan Türkiye’nin ilk ve tek 1A Ultra Clean ameliyathane donanımıyla ve cerrahi operasyonları asiste eden üstün teknolojik alt yapımızla hizmetinize hazırız.

Floresan boyama ile tümör ameliyatı yapabilen en ileri mikroskobik cerrahi kolaylığı.

Vizyonumuz

Bireylerin ruh sağlığının korunması, iyileştirilmesi ve beyin merkezli tüm hastalıkların tedavisinde;  başta hasta mahremiyetinin en üst düzeyde tutulması olmak üzere hasta haklarına saygılı ve etik değerlere bağlı, tedavi edici uygulamaların yanında koruyucu hekimliği de benimseyen, üniversite işbirlikleri ve uluslararası akreditasyon standartları ile uluslararası arenadaki gelişmeleri yakından takip eden bir kuruluş olarak, davranış sağlığı alanındaki tedavileri her zaman bir adım ileriye taşımak hedefindeyiz.

Misyonumuz

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi; uluslararası standartlarda, çağdaş  bilimin ışığında, farklı disiplinlerin ortak çalışması anlayışı ile ilerleyen, sağlıkta mükemmeliyet merkezi odağıyla, danışanların hayatında fark oluşturan bir sağlık kuruluşudur. 

BİLGİ PARKI
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • Prof. Dr. Nevzat Tarhan Sekülerizmin Hastalıkları ve Tedavisini anlattı
  16 Ağustos 2018, 15:23
 • Sağlık Bilimleri Fakültesi bölümleri neden avantajlı?
  13 Ağustos 2018, 16:45
 • Psikoloji eğitiminde neden Üsküdar Üniversitesi?
  13 Ağustos 2018, 13:29
 • Üniversite seçiminde hangi kriterlere dikkat edilmeli?
  11 Ağustos 2018, 14:35
medicaments-24.com

www.medicaments-24.net

http://medicaments-24.com