NPİSTANBUL Beyin Hastanesi'nden Orlando çıkarması

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, Orlando Healthcare Revolution 2018’e katıldı.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi'nden Orlando çıkarması

Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, Orlando Healthcare Revolution 2018’e katıldı. Kongrede sağlık turizmi alanında çalışmalar yapan sağlık kuruluşları, acente ve bakanlık temsilcileri görüş alışverişinde bulundu.

Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, 28-30 Ekim 2018 tarihleri arasında Amerika’nın Florida eyaletine bağlı şehri Orlando’da düzenlenen Orlando Healthcare Revolution 2018’e katıldı.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tarhan, Tıbbi Direktör Yardımcısı ve Uluslararası Hasta Hizmetleri Yöneticisi Dr. Hanifi Devrim ve Uluslararası Hasta Hizmetleri Uzmanı Ragad Çizmeci kongrede hastaneyi temsil etti.

Kongrede medikal turizm acente ve sağlık turizmi network temsilcileri, sigorta şirketleri ve TPA’lar, yurt dışı bakanlık temsilcileri, yurt dışı hastane yöneticileri ve yatırımcılar ile temaslarda bulunup işbirliği anlaşmaları imzalandı.Etiketler:


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

Psikoyorum TV Arşivi Üsküdar Üniversitesi Televizyonu TANPA - Türk Amerikan Nöropsikiyatri Derneği TBHD - Tedavisel Beyin Haritalamaları Derneği
BİLGİ PARKI
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • Alerjiler genetik midir? Vücutta neden alerji gerçekleşir?
  21 Mayıs 2019, 09:34
 • Şizofreni nasıl anlaşılır? Mevsimsel geçişler tetikliyor mu?
  20 Mayıs 2019, 13:41
 • Şizofreni belirtileri neler? Tedavisi var mı?
  20 Mayıs 2019, 10:45
 • Buket Aydın 40'ta sordu, yazar Cemalnur Sargut yanıtladı!
  20 Mayıs 2019, 09:20
кредит под залог авто киев

Kamagra Effervescent

Viagra Générique