Türk bilim insanı ECNS Yönetim Kurulu’na seçildi

Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Selahattin Gültekin, oy birliği ile ECNS Derneği’nin (EEG & Clinical Neuroscience Society) yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

Türk bilim insanı ECNS Yönetim Kurulu’na seçildi

Almanya’nın Münih kentinde 9-13 Eylül 2015 tarihleri arasında yapılan  ECNS Derneği (EEG & Clinical Neuroscience Society)  yıllık toplantısında Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Selahattin GültekinDr. Selahattin Gültekin oybirliği ile ECNS Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.

Beynin elektrofizyolojisi üzerine çalışmalar yapan ECNS Yönetim Kurulu psikiyatrist, nörolog ve psikologlardan oluşuyor.

ECNS Yönetim Kurulu’na ilk defa bir mühendis olarak Prof. Gültekin’in seçilmesi hem Üsküdar Üniversitesi, hem de ülkemiz için gurur kaynağı olurken böyle bir seçim, disiplinlerarası bilimsel çalışmaların günümüzde ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.Etiketler: adaylarla meslek söyleşileri basında Üsküdar üniversitesi nevzat tarhan üsküdar üniversitesi üsküdar üniversitesi bölümleri üsküdar üniversitesi bursları üsküdar üniversitesi dersleri üsküdar üniversitesi fiyatları Üsküdar üniversitesi hakkında bilgi üsküdar üniversitesi öğrencileri üsküdar üniversitesi programları yeni açılan üniversiteler


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

BİLGİ PARKI
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • İnsanı insan yapan nedir? İnsan ne için yaşar?
  17 Mayıs 2019, 09:11
 • Kekemelik duyguları etkiler mi?
  15 Mayıs 2019, 10:10
 • Sağlıklı bir oruç için ipuçları
  15 Mayıs 2019, 09:11
 • Öfke ve öfke kontrolü
  15 Mayıs 2019, 08:41
https://steroid.in.ua

https://steroid.in.ua

У нашей компании нужный интернет-сайт со статьями про https://danabol-in.com.