Türkiye’nin en büyük psikiyatri portali yenilendi

Türkiye’nin en büyük psikiyatri web portali E-PSİKİYATRİ yenilendi.

Türkiye’nin en büyük psikiyatri portali yenilendi

Günlük 15 bine yaklaşan ziyaretçi sayısıyla Türkiye’nin en büyük psikiyatri web portali maximumpowerfull.info yenilendi. Dinamik ve kullanıcı odaklı yapısıyla site şimdi etkileşime açık ve çok daha sosyal. Site, güncellenen içeriği, ele aldığı konu ve derlediği haberleriyle toplumunun ruh sağlığı seviyesini her geçen gün daha da yükseltiyor.

Kurulduğu günden bu yana her alanda yeniliği önemseyen ve teknolojik gelişime ayak uyduran Maximumpowerfull, aynı hassasiyeti sosyal mecralarında da gösteriyor. Üzerinde bir süredir çalışılan maximumpowerfull.info internet sitesi yeni yüzüyle şimdi yayında.

Günlük 15 bine yaklaşan ziyaretçi trafiğiyle Türkiye’nin en büyük psikiyatri web portali maximumpowerfull.info internet sitesi, güncellenen içeriği, ele aldığı konu ve derlediği haberleriyle toplumunun ruh sağlığı seviyesini her geçen gün daha da yükseltiyor.
Psikiyatri alanındaki son gelişmeler ve ruh sağlığına ilişkin merak edilen her şey uzman ağızlardan bu sitede cevap buluyor.

Gerek yazılı gerek video anlatımlarıyla psikiyatri, nöroloji ve psikoloji alanında bilinmeyen bir şey kalmıyor.

Kaliteli görsel, nöroloji ve psikolojiyle ilgili her türlü bilgiye ve habere ulaşabilecek çağın teknolojik gereksinimlerine uygun, dinamik ve yaşayan bir site haline getirilen e-psikiyatri şimdi çok da sosyal. Sosyal medyaya daha çok yer verilen sitede bilgiler çevrenizdekilerle çok kolay paylaşılıyor.  

Güncel psikoloji haberleri, hayata dair merak edilen sorunlara ilişkin merak edilenler sitede cevap buluyor. Uzman danışmanlığına ihtiyaç duyduğunda ise site uzman hekim ve psikologlarla iletişiminizi sağlıyor.

Sitenin altyapısı Üsküdar Üniversitesi Yazılım ve Planlama birimi tarafından geliştirildi. Siteden Üsküdar Üniversitesi TV’nin canlı yayınlarına da erişim mümkün.  

Psikoloji, psikiyatri, nöroloji gibi alanlarda 5 bine yaklaşan video arşivine sahip Psikoyorum.tv videolarına erişim imkanı sunan e-psikiyatriye, tablet ve cep telefonundan da hızla erişilebiliyor.  Etiketler: epsikiyatri psikiyatri portalı epsikiyatri sitesi epsikiyatri portalı psikoloji siteleri


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

BİLGİ PARKI
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • TMU tedavisi nedir?
  13 Şubat 2019, 09:09
 • Kalp sağlığı nasıl korunur?
  12 Şubat 2019, 09:59
 • Bağışıklık Sisteminizi güçlendirin!
  12 Şubat 2019, 09:03
 • 10 kişiden 8'i bağımlı!
  11 Şubat 2019, 16:04
www.pills24.com.ua

дапоксетин купить в украине

cialis generique