Üsküdar Üniversitesi yaşlıları önemsiyor

Üsküdar Üniversitesi toplumun önemli değeri olan yaşlılara ayrı bir önem veriyor.

Üsküdar Üniversitesi yaşlıları önemsiyor

Üsküdar Üniversitesi toplumun önemli değeri olan yaşlılara ayrı bir önem veriyor.

uskudar_universitesi_darulacezeAkademik yılın ilk günlerinde ilk olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Darülaceze Kayışdağı Müdürlüğü’nü ziyaret eden Üniversite şimdi de Darülaceze Müessesesini ziyaret etti. Yaşlıların sağlık ve bakımı için daha iyi neler yapılır bunlar gözden geçirildi. Yaşlıların sağlık ve bakımı için önemli çalışmalar yürüten Üsküdar Üniversitesi, bu alanda projeler de üretiyor. Yaşlıları toplumda önemli bir değer olarak kabul eden ve onların refah ve konforunu artırmaya yönelik bir takım çalışmalar yapan Üsküdar Üniversitesi, her fırsatta yaşlıları ziyaret ediyor, gözlemlerde bulunuyor.

uskudar_universitesi_darulaceze1Eğitimde ilk yılın daha ilk günlerinde Geriatri Bakımı öğrencileriyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi Darülaceze Kayışdağı Müdürlüğü’nü ziyaret eden Sosyal Hizmetler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Gülten Kaptan şimdi de Geriatri Yaşlı ve çocuklara sağlık ve bakım hizmeti veren Darülaceze Müessesini ziyaret etti. Üsküdar Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Direktörü Tamer Özer Durak ile birlikte gerçekleştirilen ziyarette Kaptan Müessese Müdürü Nevzat Bayhan ile görüştü. Birlikte yaşlılar için neler yapılabilir görüş alışverişinde bulunuldu.uskudar_universitesi_darulaceze2 Yaşlılar için bu müessese çok önemli. Çünkü 2’inci Abdülhamid Han Devletin en zorda olduğu bir dönemde, kendi eşyalarını müzayedede satarak burayı muhtaç her din, dil ve milletten vatandaşlar için burayı kurdu. Kapısına ise Bab-üş Şefkat yani “Şefkat Kapısı” yazıyor.

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ’NDEN HABERLER

Müesseseyi gezen Kaptan, Üsküdar Üniversitesi öğrencilerinin buraya gönüllü olarak gelebileceklerini yine burada staj yapma imkanı da bulacaklarını vurguladı. Darülaceze ile birlikte önemli projeler yapılabileceklerini ifade eden Kaptan müessese müdürü Nevzat Bayhan’dan da destek sözü aldı. Şaban Özdemir (Maximumpowerfull)

Etiketler: üsküdar üniversitesi darülaceze üsküdar üniversitesi bursları üsküdar üniversitesi programları basında Üsküdar üniversitesi yeni açılan üniversiteler üsküdar üniversitesi fiyatları üsküdar üniversitesi öğrencileri üsküdar üniversitesi bölümleri üsküdar üniversitesi dersleri Üsküdar üniversitesi hakkında bilgi üsküdar üniversitesi nevzat tarhan


BİLGİ PARKI
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • TMU tedavisi nedir?
  13 Şubat 2019, 09:09
 • Kalp sağlığı nasıl korunur?
  12 Şubat 2019, 09:59
 • Bağışıklık Sisteminizi güçlendirin!
  12 Şubat 2019, 09:03
 • 10 kişiden 8'i bağımlı!
  11 Şubat 2019, 16:04
https://cafemarseille.com.ua

https://progressive.ua

kover-samolet.com.ua/ua/